Karwia Atrakcje Turystyczne

Plaża »

Plaża w Karwi to największa atrakcja turystyczna tej miejscowości - jest jedną z najszerszych nad Bałtykiem. Od miejscowości oddzielona jest pasem wydm porośniętych lasem sosnowym. więcej »

 • Wejścia od ulic: Melioracyjna, Relaksowa, 12 Marca, Dobra i Miła

Park Krajobrazowy »

Nadmorski Park Krajobrazowy - obejmuje on swoją ochroną północną cześć Pobrzeża Kaszubskiego, Mierzeje Helską, wschodnią część Wybrzeża Słowińskiego i fragmenty Zatoki Puckiej - w tym oczywiście Karwię. Na terenie NPK i jego otuliny utworzono wiele rezerwatów, użytków ekologicznych czy obszarów ochrony zwierząt. więcej »

Nordic Walking »

Trasy Nordic Walking to atrakcja turystyczna dla aktywnych wczasowiczów. Na terenie Karwi i sąsiedniej Jastrzębiej Góry wytyczono 3 trasy, oznakowane czytelnymi tablicami. Przez Karwię przechodzi najdłuższa trasa czarna - łączy się ona z trasami w Jastrzębiej Górze. więcej »

Atrakcje dla Dzieci »

Karwia i najbliższa okolica to również wiele atrakcji dla dzieci: jazda konna, latarnia morska Rozewie, Lisi Jar, Wąwóz Chłapowski, wesołe miasteczko i wiele innych atrakcji we Władysławowie. więcej »

Jazda konna »

Jazda konna. Gospodarstwo Agroturystyczne RUMAK w okolicy Karwi oferuje jazdę konną pod nadzorem instruktora, dla dzieci, osób początkujących oraz dla zaawansowanych. więcej »

 • 84-110 Parszczyce, ul. Łąkowa 1
 • 725 065 435, 512 688

Bielawskie Błota »

Bielawskie Błota - znajdują się w ich obrębie dwa rezerwaty florystyczne: Moroszka Bielawskiego Błota i Woskownicy Bielawskiego Błota. Woskownica europejska to rzadki w Polsce gatunek o charakterze atlantyckim. Woskownica jest krzewem torfowiskowym o wysokości 1,5 m. Moroszka to rzadki gatunek maliny. Obecnie gatunek ten w warunkach naturalnych występuje w wilgotnych borach strefy borealno-arktycznej. więcej »

Muzeum Motyli we Władysławowie »

Prywatne Muzeum Motyli we Władysławowie znajduje się w Domu Rybaka w wieży widokowej. W swojej kolekcji muzeum posiada zbiór ponad 3000 motyli i owadów z całego świata. więcej »

 • 84-120 Władysławowo, ul. Gen. Hallera 19
 • 502 329 066
 • infomuzeum@orange.pl

Zamek Krokowa »

Muzeum Regionalne w Krokowej Zamek w Krokowej (z II połowy XIV wieku, przebudowany w XVIII wieku na rezydencję i niedawno odrestaurowany) wraz z przylegającym do niego parkiem jest perełką architektoniczną o bogatej historii. Krokowa ... więcej »

 • 84-110 Krokowa, ul. Zamkowa 1
 • +48 669 790 700
 • muzeum@zamekkrokowa.pl

Loty Widokowe »

Ciekawą formą urozmaicenia wakacji nad morzem jest lot widokowy nad Mierzeją Helską. Wspaniałe widoki z pewnością na długo pozostaną w pamięci. więcej »

 • Mickiewicza droga wojewódzka 216, 84-140 Jastarnia
 • 505 860 895

Wizyt: 2 622 463, Dziś: 237, Osób online: 7

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem