Atrakcje Karwia - Dla dzieci

Plaża »

Plaża w Karwi to największa atrakcja turystyczna tej miejscowości - jest jedną z najszerszych nad Bałtykiem. Od miejscowości oddzielona jest pasem wydm porośniętych lasem sosnowym. więcej »

 • Wejścia od ulic: Melioracyjna, Relaksowa, 12 Marca, Dobra i Miła

Jazda konna »

Gospodarstwo Agroturystyczne RUMAK w okolicy Karwi oferuje jazdę konną pod nadzorem instruktora, dla dzieci, osób początkujących oraz dla zaawansowanych. więcej »

 • ul. Łąkowa 1, Parszczyce
 • 725 065 435

Muzeum Motyli we Władysławowie »

Prywatne Muzeum Motyli we Władysławowie znajduje się w Domu Rybaka w wieży widokowej. W swojej kolekcji muzeum posiada zbiór ponad 3000 motyli i owadów z całego świata. więcej »

 • ul. Gen. Hallera 19, Władysławowo
 • 502 329 066
 • infomuzeum@orange.pl

Zamek Krokowa »

Zamek w Krokowej (z II połowy XIV wieku, przebudowany w XVIII wieku na rezydencję i niedawno odrestaurowany) wraz z przylegającym do niego parkiem jest perełką architektoniczną o bogatej historii. więcej »

 • ul. Zamkowa 1, Krokowa
 • 669 790 700
 • muzeum@zamekkrokowa.pl

Kaszubskie Oko »

Wieża widokowa znajdująca się w kompleksie "Kaszubskie Oko" to jedna z najbardziej popularnych atrakcji w karwi. Wytrwałych turystów, którzy pokonają wszystkie schody i dotrą na szczyt wieży czeka niesamowity widok. więcej »

 • 84-250 Gniewino
 • 58 670 66 44

Groty w Mechowie »

Jaskinia Mechowska jest jednym z najcenniejszych zabytków przyrody Pomorza Gdańskiego. więcej »

 • 84-106 Mechowo
 • 58 673 16 55
 • oksit@oksit.puck.pl

Szlak Latarni Morskich woj. pomorskiego »

Miejscowości w których są latarnie oraz odległości między nimi. więcej »

Półwysep Helski »

Półwysep Helski - wąska, długa na 34 kilometry mierzeja utworzona przez płynący od wschodu wzdłuż wybrzeża prąd morski niosący piasek z dna - stanowi wyjątkową osobliwość w polskim krajobrazie. więcej »

Dębki »

Jednak Dębki to przede wszystkim letnicy. Na lato przybywa tu część Warszawy, toteż, nieco kąśliwie, jedną z dwóch podstawowych ulic Dębek ochrzczono "Marszałkowska". więcej »

Ostrowo »

Przy ostrowskiej leśniczówce bierze swój początek 5-kilometrowa ścieżka dydaktyczna przez rezerwat Bielawa. więcej »

Jastrzębia Góra »

Jastrzębia Góra dzięki malowniczemu położenu na wysokim klifowy brzegu (67m n.p.m.) i rozległej bazie noclegowo-gastronomicznej przyciąga latem rzesze turystów. więcej »

Rozewie »

Rozewie znane jest z latarni morskiej im. Stefana Żeromskiego. Latarnia ta znajduje się jest przy ul. Leona Wzorka 1. więcej »

Chłapowo »

Chłapowo było przed laty typową nadmorską osadą rybacką na Pobrzeżu Kaszubskim, teraz dynamicznie ewoluuje w niej turystyka. więcej »

Władysławowo »

Jest to miasto - siedziba gminy miejsko-wiejskiej, w której skład wchodzą również miejscowości: Chłapowo, Ostrowo, Karwia, Tupadły, Chałupy, a także kąpielisko Jastrzębia Góra. więcej »

Chałupy »

Chałupy to dawna osada rybacka na Półwyspie Helskim zwana kiedyś Budziszewem oraz Ceynową (od popularnych nazwisk rybaków tu zamieszkujących). więcej »

Białogóra »

Na początku XX stulecia Białogóra zaczęła pełnić funkcję letniska nadmorskiego oferując noclegi nad morzem. Pomogła w tym niechybnie szeroka, piaszczysta, niezatłoczona plaża. więcej »

Kopalino »

W województwie pomorskim, pomiędzy nadmorskimi miejscowościami Karwia i Łeba, leży nieduża wieś Kopalino, oddalona od brzegu morskiego około 2 km. więcej »

Puck »

Puck jest kaszubskim miastem położonym nad Zatoką, którą wzięła od niego swoją nazwę. Miasto nie należy do wielkich, jednak ze względu na swoje położenie stanowi ważny punkt turystyczny na polskim wybrzeżu. więcej »

Wizyt: 2 823 086, Dziś: 419, Osób online: 14

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem