Atrakcje Karwia - Zabytki

Zamek Krokowa »

Muzeum Regionalne w Krokowej Zamek w Krokowej (z II połowy XIV wieku, przebudowany w XVIII wieku na rezydencję i niedawno odrestaurowany) wraz z przylegającym do niego parkiem jest perełką architektoniczną o bogatej historii. Krokowa ... więcej »

  • 84-110 Krokowa, ul. Zamkowa 1
  • +48 669 790 700
  • muzeum@zamekkrokowa.pl

Dębki »

Jednak Dębki to przede wszystkim letnicy. Na lato przybywa tu część Warszawy, toteż, nieco kąśliwie, jedną z dwóch podstawowych ulic Dębek ochrzczono "Marszałkowska". więcej »

Karwieńskie Błota »

Karwieńskie Błota to obszar położony na zachód i południe od Karwi. Przez wieki obszar ten uznawany był za grzęzawiska niewłaściwe do zamiarów osadniczych. więcej »

Ostrowo »

Przy ostrowskiej leśniczówce bierze swój początek 5-kilometrowa ścieżka dydaktyczna przez rezerwat Bielawa. więcej »

Jastrzębia Góra »

Jastrzębia Góra dzięki malowniczemu położenu na wysokim klifowy brzegu (67m n.p.m.) i rozległej bazie noclegowo-gastronomicznej przyciąga latem rzesze turystów. więcej »

Rozewie »

Rozewie znane jest z latarni morskiej im. Stefana Żeromskiego. Latarnia ta znajduje się jest przy ul. Leona Wzorka 1. więcej »

Władysławowo »

Jest to miasto - siedziba gminy miejsko-wiejskiej, w której skład wchodzą również miejscowości: Chłapowo, Ostrowo, Karwia, Tupadły, Chałupy, a także kąpielisko Jastrzębia Góra. więcej »

Krokowa »

Zamek w Krokowej stanowi siedzibę Fundacji Europejskie Spotkania KCK Krokowa. więcej »

Pałac w Kłaninie »

Obok Zamku w Krokowej, w Kłaninie również znajdziemy podobny obiekt - od centrum Karwi to około 8 kilometrów na południe. więcej »

Gdańsk »

Miejscem, które zazwyczaj odwiedza się w pierwszej kolejności, jest Stare Miasto. więcej »

Gdynia »

Gdynia jest jednym z najmłodszych miast w Polsce, wchodzi w skład aglomeracji trójmiejskiej i pełni funkcję ważnego portu na wybrzeżu Bałtyku. więcej »

Sopot »

Sopot ma niewiele ponad 100 lat, jednak jego architektura, dorobek kulturalny i klimat sprawiają, że przybywający tam ludzie przenoszą się w czasie. więcej »

Puck »

Puck jest kaszubskim miastem położonym nad Zatoką, którą wzięła od niego swoją nazwę. więcej »

Szlak Latarni Morskich woj. pomorskiego »

Miejscowości w których są latarnie oraz odległości między nimi. więcej »

Historia Karwia »

Karwia to mała urokliwa miejscowość położona nad morzem Bałtyckim w gminie Władysławowo i województwie pomorskim. więcej »

Wizyt: 2 692 798, Dziś: 67, Osób online: 6

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem