Karwia

84-105 Karwieńskie Błota/Karwia, ul. Wczasowa 202 a

Pokoje Gościnne DOMEK OLS

Domek Ols to miła, rodzinna atmosfera. Zapraszamy wszystkich zapracowanych, chcących się odprężyć i tych którzy mają potrzebę odpocząć od miejskich decybeli. Zapraszamy osoby starsze lubiące spacery, małżeństwa z małymi dziećmi oraz wszystkich, którzy mają ochotę spędzić czas wolny w pięknej kaszubskiej wsi - Karwieńskie Błoto - oddalonej jedynie 700 metrów od szerokiej, czystej i piaszczystej plaży. Domek Ols to pokoje gościnne, apartamenty oraz możliwość wynajęcia całego domu. Do dyspozycji gości: rowery; żelazko; deska do prasowania; pralka; kuchnia całkowicie wyposażona; ogród wypoczynkowy; grill przenośny i ogrodowy; plac zabaw dla dzieci; posesja jest ogrodzona; możliwość parkowania na terenie ogrodzonej posesji. Obiekt czynny sezonowo od maja do września.

Wyposażenie pokoi

Oferujemy POKOJE:3, 4 -osobowe z łazienkami. Wyposażenie pokoi: TV; lampka nocna; sprzęt plażowy (koc); naczynia; czajnik bezprzewodowy; lodówka. Oferujemy APARTAMENTY: 4 -osobowe z łazienkami. Wyposażenie apartamentów: TV; lampka nocna; sprzęt plażowy (koc); naczynia; czajnik bezprzewodowy; lodówka; kuchenka; aneks kuchenny.

Lokalizacja

Pokoje Gościnne DOMEK OLS

84-105 Karwieńskie Błota/Karwia, ul. Wczasowa 202 a

508 904 092

Wyślij zapytanie

Sprawdź trasę dojazdu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Karwia

Karwia to nadmorska wieś wypoczynkowa, położona w najbardziej na północ wysuniętej części naszego kraju. Karwia to żywe tradycje kaszubskie, bezpośredni dostęp do Bałtyku, bliskość do ciekawych miejsc Pomorza Gdańskiego - nie dziwi zatem, że jest chętnie wybieraną wakacyjną bazą wypadową czy miejscem docelowym.

Wieś istniała już przypuszczalnie w XIII wieku. Wówczas była to kaszubska osada rybacka, Karwen. Wioska powoli rozrastała się coraz bardziej, a ościenne grzęzawiska osuszono i przemieniono w pola uprawne. Największy rozwój Karwi to czas po I Wojnie Światowej - kiedy te tereny weszły w granice Państwa Polskiego. Wtedy też stała się miejscowością typowo letniskową, do której chętnie przyjeżdżali turyści. I tak trwa do dziś. W miejscowości działa wiele obiektów oferujących noclegi w Karwi jak na przykład: hotele, apartamenty, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe oraz wiele obiektów gastronomicznych: restauracji, kawiarni, smażalni ryb czy barów i miejsc . Na miejscu mamy możliwość wypożyczenia roweru, skutera czy gokarta.

Dookoła Karwi znajduje się wiele tras tak pieszych jak i rowerowych. Karwia zewsząd otoczona jest walorami przyrody. Nadmorski Park Krajobrazowy, Rezerwat Bielawa i Rozewie czy Lisi Jar zachęcają do rodzinnych eskapad. Jezioro Żarnowieckie oddalone o 14 km jest frajdą dla wędkarzy i fanów sportów wodnych. Okolica Karwi jest nadzwyczaj atrakcyjna. Pobliska Jastrzębia Góra fascynuje zachowanymi zabytkami w stylu kaszubskim oraz wąwozem Lisi Jar. W Rozewiu znajduje się latarnia morska oraz Muzeum Latarnictwa. We Władysławowie, z kolei, znajduje się dużo atrakcji dla dzieci m.in. Wesołe Miasteczko, Aquapark, Magiczny Zawrót Głowy, Muzeum Motyli, Wieża Widokowa. Za Władysławowem rozciąga się wąski pas lądu - Półwysep Helski. Do Trójmiasta jest jedynie 50 km. W okolicy Karwi każdy wczasowicz znajdzie coś dla siebie !© Portal Karwia.info.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych