Karwia

ul. Tartaczna 1, 84-000 Ostrowo k/Karwi

Domki Wakacyjne w Ostrowie

503 300 040

DREWNIANE,KOMFORTOWE DOMKI W OSTROWIE!

Naszym gościom oferujemy nowe, wybudowane w 2010/2011 roku (z drewnianych bali o średnicy 20 cm), piętrowe i komfortowo urządzone domki.
Każdy z domków składa się z dwóch, niezależnych studiów mieszkalnych, z osobnymi wejściami.

Wyposażenie pokoi

Zarówno na parterze jak i na piętrze znajduje się salon (pełniący funkcję sypialni z zestawem wypoczynkowym i dodatkowymi sofami) połączony z jadalnią oraz z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym a także łazienka z prysznicem. Na życzenie i bez dodatkowych opłat możemy wstawić również łóżeczko dla dziecka.
Aneksy kuchenne wyposażone są w kuchenkę elektryczną, zlewozmywak, mikrofalówkę, lodówkę, expres do kawy, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń stołowych, garnków i sztućców.
W każdej łazience znajduje się prysznic, toaleta z funkcją bidetu, suszarka do bielizny oraz zestaw ręczników.
Każde studio posiada RTV (naziemna telewizja cyfrowa) oraz sprzęt plażowy (koc, leżaki, parawan).
Piętro domków jest klimatyzowane.
Na zewnątrz do dyspozycji gości jest prysznic ogrodowy, grill, altana ogrodowa, rowery, bujaki i pojazdy dla dzieci oraz zestaw ratanowych mebli ogrodowych.

Cennik

Cennik

Domek składa sie z dwóch niezależnych poziomów bez możliwości przemieszczania się pomiędzy nimi.

Dolny poziom domku - min.2 osoby - max.4 osoby.
Górny poziom domku - min.3 osoby - max. 5 osób

W przypadku pobytu jednej osoby cena od osoby za dobę :

  • Dolny poziom 115 zł
  • Górny poziom 150 zł

Cena od osoby za dobę - maj, czerwiec, wrzesień:

  • Dorośli 60 zł
  • Dzieci 3-12 lat 30 zł
  • Dzieci 0-3 lata bezpłatnie

Cena od osoby za dobę - lipiec, sierpień:

  • Dorośli 75 zł
  • Dzieci 3-12 lat 40 zł
  • Dzieci 0-3 lata bezpłatnie

Promocja dla rencistów i emerytów - wrzesień

  • Cena od osoby za dobę 35 zł

Lokalizacja

Domki Wakacyjne w Ostrowie

ul. Tartaczna 1, 84-000 Ostrowo k/Karwi

503 300 040

Karwia

Karwia to niewielka wieś położona nieopodal miasta Władysławowo. Miejscowość leży w najbardziej wysuniętej na północ części naszego kraju. Ze względu na obecne tu ciekawe tradycje kaszubskie, bliskość do najciekawszych miejsc Pomorza oraz bezpośredni dostęp do morza, Karwia jest chętnie wybieraną letnią bazą wypadową lub miejscem docelowym.

Miejscowość istniała już przypuszczalnie w XIII stuleciu. Była to kaszubska osada rybacka, zwana po niemiecku Karwen. Wioska powoli rozrastała się coraz bardziej, a okoliczne błota osuszono i przemieniono w grunty uprawne. Największy rozwój Karwi zaobserwowano, gdy trafiła po wojnie w ręce Polaków. Wtedy też stała się miejscowością typowo letniskową, do której chętnie przybywali turyści. I tak trwa do dziś.

Okolica Karwi jest wyjątkowo atrakcyjna. Sąsiednia Jastrzębia Góra fascynuje zachowanymi zabytkami w stylu kaszubskim i wąwozem Lisi Jar. W Rozewiu czeka nas latarnia morska oraz Muzeum Latarnictwa. Władysławowo zachęca do odwiedzania wieloma atrakcjami dla dzieci m.in. Parkiem Rozrywki, Aquaparkiem, Magiczny Zawrót Głowy czy Muzeum Motyli. Za Władysławowem rozciąga się wąski pas lądu - Półwysep Helski. Do Trójmiasta jest ledwo 50 km. Dookoła Karwi znajduje się wiele ścieżek rowerowych i pieszych. Karwia zewsząd otoczona jest przyrodą. Nadmorski Park Krajobrazowy, Rezerwat Bielawa i Rozewie czy Lisi Jar zachęcają do rodzinnych eskapad. Jezioro Żarnowieckie oddalone o 14 km jest frajdą dla wędkarzy i entuzjastów sportów wodnych. W pobliżu Karwi każdy turysta odnajdzie coś interesującego dla siebie.

Jednak sama Karwia też daje wiele możliwości. Istnieje tu dużo obiektów gastronomicznych: restauracji, kawiarni, smażalni ryb czy barów a także miejsc oferujących noclegi jak na przykład: hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe. Na miejscu mamy możliwość wypożyczenia roweru, skutera czy gokarta.© Portal Karwia.info.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych