Karwia

ul. Przedłużenie Wojska Polskiego, 84-105 Karwia

Ośrodki Wypoczynkowe DUET

KARWIA, WYGODNE DOMKI LETNISKOWE BLISKO MORZA

Masz dość zatłoczonego miasta i szarej codzienności, skorzystaj z naszej oferty i wybierz się na wakacje. Z dala od zatłoczonych ulic znajdziesz u nas ciszę i spokój, których niejednokrotnie brakuje w Twoim życiu. Na rynku turystycznym istniejemy już 10 lat oferujemy Państwu trzy Ośrodki DUET, DUET I i Duet II. Duet - położony jest w pierwszej linii zabudowy względem morza oraz blisko centrum Karwi. Duet I znajduje się nad samym morzem, w swoim sąsiedztwie ma las należący do nadbrzeżnego pasa parku krajobrazowego. Duet II oddalony 300 m od morza jest nowym ośrodkiem w zabudowie bliźniaczej co niejednokrotnie owocuje nowymi znajomościami, a nawet przyjaźniami. Zważając na charakter ośrodków z naszej oferty najczęściej korzystają rodziny z dziećmi. Teren ośrodka jest ogrodzony i oświetlony. Goście mają możliwość parkowania aut obok domków gdzie można również grillować.

Filmy

Wyposażenie pokoi

1. Domki 4-osobowe: dwa pokoje, aneks kuchenny z całkowitym wyposażeniem, łazienka z kabiną prysznicową, taras; 2. Domki 5-osobowe (nowszego typu): salonik dzienny (dwuosobowa kanapa + fotel) z aneksem kuchennym z wyposażeniem, sypialnia (dwa tapczany), łazienka z kabiną prysznicową, taras; 3. Domki 5-osobowe: dwa pokoje, kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka z kabiną prysznicową, taras; 4. Domki 7-osobowe: trzy pokoje (w tym jeden przechodni), kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka z kabiną prysznicową, taras; Do dyspozycji ponadto oferujemy: plac zabaw dla dzieci, miejsca parkingowe, możliwość grillowania oraz meble ogrodowe przed każdym domkiem.

Cennik

Aktualny cennik dostępny na stronie obiektu.

Lokalizacja

Ośrodki Wypoczynkowe DUET

ul. Przedłużenie Wojska Polskiego, 84-105 Karwia

605 606 220

Wyślij zapytanie

Sprawdź trasę dojazdu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Karwia

Karwia to niewielka wioska położona koło Władysławowa. Miejscowość leży w najbardziej na północ wysuniętej części naszego kraju. Karwia to żywe tradycje kaszubskie, bezpośredni dostęp do Bałtyku, bliskość do najciekawszych miejsc Pomorza - nie dziwi więc, iż jest chętnie wybierana jako miejsce na wakacyjny odpoczynek.

Miejscowość istniała już przypuszczalnie w XIII stuleciu. Wówczas była to kaszubska osada rybacka, Karwen. Z biegiem lat z wolna rozwijała się coraz bardziej, a ościenne mokradła osuszono i przemieniono w grunty orne. Największy rozwój Karwi zaobserwowano, po I Wojnie Światowej, gdy trafiła w ręce Polaków. Wówczas to stała się typową, nadmorską miejscowością letniskową, do której ochoczo przyjeżdżali letnicy. I tak zostało do naszych czasów.

W Karwi funkcjonuje dużo obiektów gastronomicznych: restauracji, smażalni, barów oraz miejsc noclegowych jak na przykład: hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe. Na miejscu mamy możliwość wypożyczenia roweru, skutera czy gokarta.

Wokół Karwi jest wiele ścieżek tak pieszych jak i rowerowych. Karwia tonie w walorach przyrody. Nadmorski Park Krajobrazowy, Rezerwat Bielawa i Rozewie czy Lisi Jar pobudzają do rodzinnych wycieczek. Jedynie 14 km od Karwi leży Jezioro Żarnowieckie - gratka dla amatorów sportów wodnych oraz wędkarzy. Okolica Karwi jest bardzo atrakcyjna. Pobliska Jastrzębia Góra urzeka zachowanymi zabytkami w stylu kaszubskim czy Lisim Jarem. W Rozewiu czeka nas latarnia morska oraz Muzeum Latarni Morskich. Władysławowo zachęca do odwiedzania wieloma atrakcjami dla najmłodszych m.in. Parkiem Rozrywki, Aquaparkiem, Magiczny Zawrót Głowy czy Muzeum Motyli. Za Władysławowem rozciąga się wąski pas lądu - Mierzeja Helska. Do Gdyni jest mniej więcej 40 km. W pobliżu Karwi każdy wczasowicz znajdzie coś dla siebie.© Portal Karwia.info.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych