Pensjonat DWOREK SZLACHECKI

ul. Wojska Polskiego 1a, 84-105 Karwia
58 674 80 03504 076 038
+ 7

Do plaży 60m

Dodaj do notesu

Sprawdź ceny i dostępność
Pensjonat "Dworek Szlachecki" jest prowadzony przez Aleksandrę z mężem Janem, córkę malarki Barbary Księżnej de Klonowskiej herbu Leszczyc alias Bróg. Położony w odległości 60 metrów od pięknej plaży w uroczej, malowniczej miejscowości Karwia, 13 km od Władysławowa. Specjaliści stwierdzili, że występujący w Karwii mikro-klimat leczniczo wpływa na schorzenia górnych dróg oddechowych i serca, ze względu na jod łączący się z olejkami eterycznymi lasu sosnowego. Korzystne położenie przy plaży i lesie powoduje, że "Pensjonat Dworek Szlachecki" znajduje się bezpośrednio w otoczeniu tego wspaniałego powietrza. Urok architektury i stylowego wnętrza oraz kameralnego nastroju, a także miła i profesjonalna obsługa szczególnie wpływa na samopoczucie naszych Gości. Pensjonat posiada kameralną restaurację z drink-barem z niepowtarzalnym menu opracowanym na wyszukanej staropolskiej kuchni Przytulne i komfortowe apartamenty oraz pokoje z balkonami/tarasami są do dyspozycji naszych Gości. Wyposażone w: łazienka z kabiną prysznicową, TV SAT, sprzęt plażowy, bezpłatne WiFi, parking...

Opis pokoi

Przytulne i komfortowe apartamenty oraz pokoje z balkonami/tarasami są do dyspozycji naszych Gości. Wyposażone w: łazienka z kabiną prysznicową, TV SAT, sprzęt plażowy, bezpłatne WiFi, parking. Pensjonat posiada kameralną restaurację z drink-barem z niepowtarzalnym menu opracowanym na wyszukanej staropolskiej kuchni. Wszystkie potrawy przygotowuje się z świeżych produktów, z ekologicznych gospodarstw wiejskich. Zapraszamy też na spędzenie świąt, weekendów, ferii w niezapomnianej rodzinnej atmosferze.

Cennik

test s

x

Pensjonat DWOREK SZLACHECKI

ul. Wojska Polskiego 1a, 84-105 Karwia

Do plaży 60m

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Sprawdź dostępność noclegów

Dostepność i ceny noclegów
Wyświetleń: dzisiaj: 10 / w tym miesiącu: 1058 / wszystkich: 157092 od 11.06.2012. Wizyty dzisiaj: 1 / wszytkich 4936 od 2015-05-20 .

Wizyt: 1 682 923, Dziś: 123, Osób online: 5

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem