Karwia

ul. Łąkowa 1, Parszczyce

Gospodarstwo Agroturystyczne RUMAK

Gospodarstwo Agroturystyczne RUMAK znajduje się w niewielkiej, ale uroczej i cichej miejscowości Parszczyce, położonej jedynie 4 km od Karwii i morza. Wokół domu dużo przestrzeni, las i łąki - miejsce wymarzone dla zwolenników spokoju i wypoczynku na " łonie natury ". Do dyspozycji gości pokoje gościnne oraz nowy apartament. Oferujemy jazdę konną  dla dzieci, osób początkujących oraz dla zaawansowanych. Organizujemy jazdę w terenie, po pięknej okolicy oraz oprowadzanki kucykiami Blanką i Mają.

Dostępne wyposażenie

  • Wi-Fi
  • Łazienka
  • Aneks kuchenny

Oferta obiektu

  • Ogród do dyspozycji gości
  • Grill
  • Kuchnia ogólnodostępna
  • Parking

Filmy

Wyposażenie

Oferujemy POKOJE: 2, 3, 4 - osobowe z łazienkami z aneksem kuchennym APARTAMENT: 4-osobowy - 2 pokoje; aneks kuchenny łazienka; Do dyspozycji gości: żelazko, deska do prasowania lodówka otwarta kuchnia z jadalnią (w kuchni: kuchenka, naczynia, czajnik bezprzewodowy) internet ogród wypoczynkowy grill przenośny posesja ogrodzona, możliwość parkowania na terenie ogrodzonej posesji

Cennik

Ceny od 25 do 35 zł

warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku przekazem na adres lub przelewem na konto:02 1320 1537 3863 3177 3000 0001

Lokalizacja

Gospodarstwo Agroturystyczne RUMAK

ul. Łąkowa 1, Parszczyce

692 606 487

692 990 088

Wyślij zapytanie

Sprawdź trasę dojazdu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do właściciela obiektu. Odpowiedź zazwyczaj udzielana jest tego samego dnia.

Karwia

Karwia to nadmorska wieś położona w najbardziej wysuniętej na północ części Polski, niedaleko Władysławowa. Karwia to kultywowane tradycje kaszubskie, bezpośredni dostęp do Bałtyku, bliskość do ciekawych miejsc Pomorza - nie dziwi więc, że jest chętnie wybierana jako miejsce na letni wypoczynek.

Historia Karwi. Karwia pamięta jeszcze minione okresy, prawdopodobnie jeszcze XIII wiek. Wówczas była to kaszubska rybacka osada, Karwen. Z biegiem lat z wolna rozwijała się coraz bardziej, a ościenne bagna osuszono i przemieniono w grunty uprawne. Najszybszy rozwój Karwi to okres po I Wojnie Światowej - gdy tereny te weszły w obszar Państwa Polskiego. Wtedy też stała się miejscowością typowo letniskową, do której ochoczo przyjeżdżali letnicy. I tak jest po dziś dzień.

W Karwi istnieje dużo obiektów gastronomicznych: kawiarni, restauracji, barów i smażalni ryb a także miejsc oferujących noclegi takich jak: hotele, ośrodki wczasowe, pensjonaty, kwatery prywatne. Na miejscu mamy możliwość wypożyczenia roweru, skutera czy gokarta.

Dookoła Karwi znajduje się wiele ścieżek tak pieszych jak i rowerowych. Karwia tonie w walorach przyrody. Pobliski Nadmorski Park Krajobrazowy, Lisi Jar, Przylądek Rozewie czy Rezerwat Bielawa zachęcają do rodzinnych wycieczek. Jezioro Żarnowieckie oddalone o 14 km jest frajdą dla wędkarzy i entuzjastów sportów wodnych.

Okolica Karwi jest wyjątkowo atrakcyjna. Pobliska Jastrzębia Góra fascynuje zachowanymi zabytkami architektury kaszubskiej oraz wąwozem Lisi Jar. W Rozewiu czeka nas latarnia morska ze światłem o największym zasięgu spośród wszystkich latarni w Polsce i Muzeum Latarnictwa. We Władysławowie, z kolei, jest dużo atrakcji dla dzieci m.in. Aquapark, Muzeum Motyli, Magiczny Zawrót Głowy, Wesołe Miasteczko. Mierzeja Helska spodoba się z kolei zakochanym, dzięki unikalnemu wybrzeżu, z którego można oglądać imponujące zachody słońca. Do Gdyni jest w przybliżeniu 40 km.

W Karwi i jej otoczeniu każdy wczasowicz odkryje coś interesującego dla siebie. Gdzie na wczasy nad morzem? Do Karwi!© Portal Karwia.info.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych