Fajne Apartamenty

Wiosenna 6, Karwia

Woda morska jest bogata w jod, którego właściwości mają zbawienny wpływ na zdrowie człowieka. Znajduje się w powietrzu w wyniku falowania i parowania wody, wchłaniany jest przez nasze płuca jak aerozol i powoduje uczucie świeżości, odprężenia. Chcielibyśmy Państwu zaoferować wypoczynek w urokliwym miejscu jakim jest Karwia.

W Fajnych Apartamentach nasi goście mają nieograniczony dostęp do kompletnie wyposażonej kuchni. Posiadamy również elementy wyposażenia dla dzieci, takie jak łóżeczko, kojec czy krzesło. Ponadto, w pensjonacie znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogród wypoczynkowy i grill.
APARTAMENT YELLOW TAXI RODZINNY APARTAMENT NAD MORZEM

Pow. 42m2  Pokoje: 2   Max osób 4

Luksusowy APARTAMENT YELLOW TAXI znakomicie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku dla rodziny. W apartamencie znajduje się także przytulny salon oraz duży, wyposażony w krzesła i stolik, nasłoneczniony balkon z przepięknym widokiem na rezerwat przyrody otaczający obiekt. Nasz apartament jest idealny, by zrelaksować się po nadmorskich wycieczkach.


APARTAMENT YELLOW TAXI znajduje się w cichej, spokojnej okolicy w Karwii blisko centrum (7 minut pieszo), dworca (5 minut) i piaszczystej plaży (2 minuty). Apartament położony jest na trzeciej kondygnacji ogrodzonego i monitorowanego budynku z windą, z przynależnym miejscem do parkowania. W pobliżu apartamentowca znajduje się główny deptak, prowadzący do licznych lokalnych barów i restauracji.

APARTAMENT LAWENDOWY RODZINNY APARTAMENT NAD MORZEM

Pow. 36m2 Pokoje: 2 Max osób 4

Apartamencie Lawendowym znajdują się dwa komfortowo urządzone pokoje, przytulny salon i sypialnia . Świetnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku dla rodziny. 

Apartament Lawendowy to przytulne mieszkanie w cichej okolicy w Karwii. Położony jest w niedalekiej odległości od centrum, dworca oraz piaszczystej plaży i znajduje się na pierwszej kondygnacji ogrodzonego budynku. Do apartamentowca przynależy ogród, plac zabaw dla dzieci oraz pokój zabaw wewnątrz obiektu. W pobliżu apartamentów znajduje się główny deptak, który wiedzie do niezliczonych ilości różnego rodzaju lokalnych barów i restauracji.

APARTAMENT ZIELONY

Pow. 36m2 Pokoje: 2 Max osób 5

APARTAMENT ZIELONY to luksusowy apartament idealny do wypoczynku dla rodziny. Do dyspozycji gości jest  przytulny salon, gdzie można spędzić mile czas. Niezaprzeczalnym atutem tego apartamentu jest duży, nasłoneczniony balkon z przepięknym widokiem otaczającego obiekt ogrodu,  wyposażony w krzesła i stolik. Idealny, by zrelaksować się po nadmorskich wycieczkach.


APARTAMENT ZIELONY to przytulne mieszkanie w zacisznej okolicy Karwi blisko centrum (2 minut pieszo), dworca  (5 minut) i piaszczystej plaży (7 minut). Apartamant położony jest na 1 kondygnacji ogrodzonego budynku z ogrodem i placem zabaw dla dzieci oraz pokojem zabaw dla dzieci wewnątrz budynku w niedalekiej odległości od scisłego centrum Karwi. W pobliżu apartamentów znajduje się głowny deptak który wiedzie do niezliczonych ilości różnego rodzaju lokalnych barów i restauracji.

POKÓJ CZERWONY

Pow. 17m2 Pokoje: 1 Max osób 4

POKÓJ CZERWONY  to pokój o podwyższonym standardzie,  idealny do wypoczynku dla rodziny 3,4 osobowej. Do dyspozycji gości jest  przytulny pokój, gdzie można spędzić mile czas. Niezaprzeczalnym atutem tego pokoju jest balkon  wyposażony w krzesła i stolik. Idealny, by zrelaksować się po nadmorskich wycieczkach.


POKÓJ CZERWONY to przytulne miejsce w zacisznej okolicy Karwi blisko centrum (2 minut pieszo), dworca  (5 minut) i piaszczystej plaży (7 minut). Pokój położony jest na 1 kondygnacji ogrodzonego budynku z ogrodem i placem zabaw dla dzieci oraz pokojem zabaw dla dzieci wewnątrz budynku w niedalekiej odległości od scisłego centrum Karwi. W pobliżu pokoju znajduje się głowny deptak który wiedzie do niezliczonych ilości różnego rodzaju lokalnych barów i restauracji.

POKÓJ ŻÓŁTY

Pow. 18m2 Pokoje: 1 Max osób 4

POKÓJ ŻÓŁTY  to pokój o podwyższonym standardzie idealny do wypoczynku dla rodziny 3 osobowej. Do dyspozycji gości jest  przytulny pokój, gdzie można spędzić mile czas. Niezaprzeczalnym atutem tego pokoju jest balkon wyposażony w krzesła i stolik. Idealny, by zrelaksować się po nadmorskich wycieczkach.


POKÓJ ŻÓŁTY to przytulne miejsce w zacisznej okolicy Karwi blisko centrum (2 minut pieszo), dworca  (5 minut) i piaszczystej plaży (7 minut). Apartamant położony jest na 1 kondygnacji ogrodzonego budynku z ogrodem i placem zabaw dla dzieci oraz pokojem zabaw dla dzieci wewnątrz budynku w niedalekiej odległości od scisłego centrum Karwi. W pobliżu apartamentów znajduje się głowny deptak który wiedzie do niezliczonych ilości różnego rodzaju lokalnych barów i restauracji.

POKÓJ TURKUSOWY

Pow. 18m2 Pokoje: 1 Max osób 4

POKÓJ TURKUSOWY  to pokój o podwyższonym standardzie do wypoczynku dla rodziny 3,4 osobowej.Do dyspozycji gości jest  przytulny pokój, gdzie można spędzić mile czas. Niezaprzeczalnym atutem tego apartamentu jest  balkon wyposażony w krzesła i stolik. Idealny, by zrelaksować się po nadmorskich wycieczkach.


POKÓJ TURKUSOWY to przytulny pokój w zacisznej okolicy Karwi blisko centrum (2 minut pieszo), dworca  (5 minut) i piaszczystej plaży (7 minut). Pokój położony jest na 1 kondygnacji ogrodzonego budynku z ogrodem i placem zabaw dla dzieci oraz pokojem zabaw dla dzieci wewnątrz budynku w niedalekiej odległości od scisłego centrum Karwi. W pobliżu apartamentów znajduje się głowny deptak który wiedzie do niezliczonych ilości różnego rodzaju lokalnych barów i restauracji.

APARTAMENT SZARY

Pow. 36m2   Pokoje: 2    Max osób 5

APARTAMENT SZARY  to luksusowy apartament idealny do wypoczynku dla rodziny. Do dyspozycji gości jest  przytulny salon z aneksem kuchennym, gdzie można spędzić mile czas oraz sypialnia.

W apartamencie znajduje się lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka mikrofalowa.

Niezaprzeczalnym atutem tego apartamentu jest  balkon  wyposażony w krzesła i stolik. Idealny, by zrelaksować się po nadmorskich wycieczkach.


APARTAMENT SZARY  to przytulne mieszkanie w zacisznej okolicy Karwi blisko centrum (2 minut pieszo), dworca  (5 minut) i piaszczystej plaży (7 minut). Apartamant położony jest na 1 kondygnacji ogrodzonego budynku z ogrodem i placem zabaw dla dzieci oraz pokojem zabaw dla dzieci wewnątrz budynku w niedalekiej odległości od scisłego centrum Karwi. W pobliżu apartamentów znajduje się głowny deptak który wiedzie do niezliczonych ilości różnego rodzaju lokalnych barów i restauracji.

APARTAMENT RÓŻOWY

Pow. 33m2   Pokoje: 2    Max osób 4

APARTAMENT RÓŻOWY to luksusowy apartament idealny do wypoczynku dla rodziny. Do dyspozycji gości jest  przytulny salon z aneksem kuchennym, gdzie można spędzić mile czas oraz sypialnia.

W apartamencie znajduje się lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka mikrofalowa.

Niezaprzeczalnym atutem tego apartamentu jest  balkon  wyposażony w krzesła i stolik. Idealny, by zrelaksować się po nadmorskich wycieczkach.


APARTAMENT RÓŻOWY  to przytulne mieszkanie w zacisznej okolicy Karwi blisko centrum (2 minut pieszo), dworca  (5 minut) i piaszczystej plaży (7 minut). Apartamant położony jest na 1 kondygnacji ogrodzonego budynku z ogrodem i placem zabaw dla dzieci oraz pokojem zabaw dla dzieci wewnątrz budynku w niedalekiej odległości od scisłego centrum Karwi. W pobliżu apartamentów znajduje się głowny deptak który wiedzie do niezliczonych ilości różnego rodzaju lokalnych barów i restauracji.

APARTAMENT NIEBIESKI

Pow. 36m2   Pokoje: 2    Max osób 4

APARTAMENT NIEBIESKI  to luksusowy apartament idealny do wypoczynku dla rodziny. Do dyspozycji gości jest  przytulny salon z aneksem kuchennym, gdzie można spędzić mile czas oraz sypialnia.

W apartamencie znajduje się lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka mikrofalowa.

Niezaprzeczalnym atutem tego apartamentu jest  balkon  wyposażony w krzesła i stolik. Idealny, by zrelaksować się po nadmorskich wycieczkach.


APARTAMENT NIEBIESKI to przytulne mieszkanie w zacisznej okolicy Karwi blisko centrum (2 minut pieszo), dworca  (5 minut) i piaszczystej plaży (7 minut). Apartamant położony jest na 1 kondygnacji ogrodzonego budynku z ogrodem i placem zabaw dla dzieci oraz pokojem zabaw dla dzieci wewnątrz budynku w niedalekiej odległości od scisłego centrum Karwi. W pobliżu apartamentów znajduje się głowny deptak który wiedzie do niezliczonych ilości różnego rodzaju lokalnych barów i restauracji.

APARTAMENT BRĄZOWY

Pow. 36m2   Pokoje: 2    Max osób 4

APARTAMENT BRĄZOWY  to luksusowy apartament idealny do wypoczynku dla rodziny. Do dyspozycji gości jest  przytulny salon z aneksem kuchennym, gdzie można spędzić mile czas oraz sypialnia.

W apartamencie znajduje się lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka mikrofalowa.

Niezaprzeczalnym atutem tego apartamentu jest  balkon  wyposażony w krzesła i stolik. Idealny, by zrelaksować się po nadmorskich wycieczkach.


APARTAMENT BRĄZOWY  to przytulne mieszkanie w zacisznej okolicy Karwi blisko centrum (2 minut pieszo), dworca  (5 minut) i piaszczystej plaży (7 minut). Apartamant położony jest na 1 kondygnacji ogrodzonego budynku z ogrodem i placem zabaw dla dzieci oraz pokojem zabaw dla dzieci wewnątrz budynku w niedalekiej odległości od scisłego centrum Karwi. W pobliżu apartamentów znajduje się głowny deptak który wiedzie do niezliczonych ilości różnego rodzaju lokalnych barów i restauracji.

APARTAMENT POMARAŃCZOWY

Pow. 36m2   Pokoje: 2    Max osób 4

APARTAMENT POMARAŃCZOWY  to luksusowy apartament idealny do wypoczynku dla rodziny. Do dyspozycji gości jest  przytulny salon z aneksem kuchennym, gdzie można spędzić mile czas oraz sypialnia.

W apartamencie znajduje się lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka mikrofalowa.

Niezaprzeczalnym atutem tego apartamentu jest  balkon  wyposażony w krzesła i stolik. Idealny, by zrelaksować się po nadmorskich wycieczkach.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Aneks kuchenny

Czajnik elektryczny

Zastawa stołowa

Lodówka

Telewizor

Część pokoi z balkonami

Łazienka

Wi-Fi

Ręczniki

Dostępne w obiekcie

Ogród do dyspozycji gości

Plac zabaw

Żelazko

Sala zabaw

Akcesoria dla niemowląt

Grill

Obiekt całoroczny

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

81 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 1675 (od 2023r.)

Inne obiekty w Karwi

chevron_left
chevron_right
serce Twoje ulubione obiekty 0