Opis

Zefir - takim oto mianem określa się ciepły, łagodny wiatr. Takie też powinny być Twoje skojarzenia, jeśli chodzi o wypoczynek w naszym obiekcie. Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań - zawarliśmy nawet umowę ze słońcem ;)

Oferujemy POKOJE: - 2,3,4-osobowe, - z łazienkami, - z balkonami.

Do dyspozycji gości:

 • posesja ogrodzona - 2500 m2 - ogród wypoczynkowy,
 • plac zabaw dla dzieci (huśtawka, zjeżdżalnia),   
 • grill ogrodowy,
 • aneks kuchenny,
 • lodówka
 • żelazko, deska do prasowania,
 • możliwość parkowania na terenie ogrodzonej posesji.

 w pobliżu:

 • 100 m. do morza;
 • 20 m. do lasu;
 • 300 m. do przystanku PKS;
 • stołówka, bar, kawiarnia, restauracja, sklep;

Zapraszamy na pobyty weekendowe, obiekt ogrzewany - czynny przez cały rok, nie przyjmujemy zwierząt.

Wyposażenie

Oferujemy POKOJE 2,3,4 -osobowe z łazienkami i z balkonami.

Wyposażenie pokoi:

 • TV, lampka nocna,
 • internet WI-FI,
 • naczynia, czajnik bezprzewodowy,
 • sprzęt plażowy (koc, parawan),
 • krzesełka na balkonach,
 • możliwość dostawienia do pokoju łóżeczka turystycznego dla dziecka.

Cennik

CENNIK:

 • w sezonie: od 60 zł do 65 zł/osobodoba
 • poza sezonem: od 40 zł do 50 zł/osobodoba 


Rezerwacje w D.W. ZEFIR

 • Rezerwacji można dokonać telefonicznie bądź osobiście. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w ciągu 7 dni od telefonicznej bądź osobistej rezerwacji w wysokości wartości uzgodnionej dobowej ceny pokoju. Pozostała kwota za wynajem pokoju płatna będzie w dniu przyjazdu.
 • Zadatek może być przesłany w formie przelewu bankowego na konto:58 8349 0002 0000 8107 2000 0010, jak również osobiście przy rezerwacji.
 • W cenę NIE jest wliczona opłata klimatyczna, której wysokość ustala Urząd Miejski we Władysławowie.
 • W przypadku skrócenia pobytu bądź rezygnacji z pobytu nie zwracamy wpłaconej kwoty za niewykorzystane dni oraz wpłaconego zadatku.
 • Na miejscu w dniu przyjazdu dokonać należy płatności gotówką lub przelewem oraz wybrać formę potwierdzenia płatności-rachunek lub paragon.
 • W tytule przelewu proszę wpisać: termin pobytu (od dnia przyjazdu do dnia wyjazdu), imię i nazwisko osoby rezerwującej, nr telefonu kontaktowego. W przypadku jeśli termin lub cena podane w przelewie zadatku nie będą takie, jak w uzgodnieniu, kwota taka zostanie odesłana w tym samym dniu, a rezerwacja anulowana.
 • Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz. 14.00, wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godz. 10.00.


Regulamin D.W. ZEFIR

1.Goście korzystający z usług ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz stosować się w sytuacjach wyjątkowych do próśb właścicieli obiektu.

2.Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody będące wynikiem nieprzestrzegania przez gości zawartych w regulaminie zasad oraz zarządzeń.

3.Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem, najpóźniej jednak w dniu następnym do godziny 11.00. Prosimy bardzo o dotrzymanie tego obowiązku.

4.Goście zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. Z 2001 nr 87 poz.960).

5.Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych zameldowanych gości.

6. W ośrodku obowiązuje doba hotelowa od godz. 14.00 w dniu przyjazdu do godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

7.Najmując pokój gość określa czas swego pobytu. Przedłużenia pobytu poza okres wskazany gość powinien zgłosić właścicielom do godziny 09:00 dnia, w dniu którym upływa termin najmu pokoju. Ośrodek nie może uwzględnić życzenia przedłużenia najmu pokoju w przypadku braku wolnych miejsc.

8.Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych do tego celu. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony, jedynie zamykany w godzinach ciszy nocnej. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy, ani znajdujące się w nich mienie. Do 1 pokoju przypisane jest jedno miejsce parkingowe.

9.W ośrodku obowiązuje cisza nocna trwająca w godzinach 23.00 6.00.

10.W ośrodku obowiązuje zakaz palenia tytoniu w pokojach.

11.Ośrodek nie jest przystosowany do przebywania zwierząt i z tego względu nie możemy przyjąć osób pragnących wypoczywać w towarzystwie swoich ulubieńców.

12.Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych ośrodka powstałe z jego winy lub winy odwiedzających. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju po wcześniejszej konsultacji z najemcami zostaną oni obciążeni kosztami naprawy.

13.W momencie przekazania przez właściciela ośrodka klucza do pokoju stają się Państwo jego gospodarzami.

14.Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub innych urządzeń nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy komputerowych.

15.W obiekcie zabronione jest: a. zakłócanie spokoju, np. wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki bez zgody właściciela ośrodka b. zapraszanie i przyjmowanie gości (osób nie będących klientami ośrodka) w pokojach i na terenie posesji bez zgody właściciela ośrodka. Nie dłużej niż do godziny 22.00 c. zachowanie gości i osób korzystających z usług ośrodka nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości, właściciel ośrodka może odmówić bowiem dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę. d. zachowanie powszechnie uznawane za nieprzyzwoite.

16. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom: a. będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających, b. które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny.

17. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotów kosztów.

18. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa będą odesłane na jego koszt. 

19. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za utratę pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności lub innych przedmiotów, również posiadających wartość naukową lub artystyczną w przypadku, gdy przedmioty te nie zostały złożone na przechowanie do depozytu u właściciela ośrodka.

20. Regulamin ośrodka i usług podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie

a. na stronie internetowej www.karwia.info.pl/zefir

b. w drodze indywidualnego zapoznania się przez klienta przy czynnościach meldunkowych c. oraz w pokojach gościnnych.

21. Zauważone usterki prosimy zgłaszać możliwie szybko u właściciela obiektu.

22. Opuszczenie pokoju i przekazania klucza nastąpić musi do godziny 10.00 w dniu wyjazdu. 

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny:https://www.zefirkarwi...
873 wyświetlenia w 2023r.
Dom Wczasowy ZEFIR

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu karwia.info.pl

+48 604 734 973 +48 601 263 364
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00