Atrakcje w Karwi

(26)

Nadmorska Plaża w Karwi Karwieńska plaża jest jedną z najszerszych nad  Bałtykiem. Oddzielona jest od lądu pasem wydm porośniętych wiecznie zielonym, sosnowym lasem. Przez nadmorski bó... więcej »

Wejścia od ulic: Melioracyjna, Relaksowa, 12 Marca, Dobra i Miła

Nadmorski Park Krajobrazowy Nadmorski Park Krajobrazowy - 5 stycznia 1978 roku został utworzony  jeden z pierwszych Parków Krajobrazowych w Polsce. Park obejmuje ochroną północn... więcej »

Jazda konna w Karwi  Amatorzy koni mają możliwość skorzystania z jazdy konnej, przejazdów po maneżu, oprowadzania na koniu lub kucu, przejazdów po terenie oraz wyjazdów n... więcej »

ul. Łąkowa 1, Parszczyce

Bielawskie Błota Na Bielawskich Błotach pod Ostrowem, znajdują się dwa rezerwaty florystyczne: "Woskownicy Bielawskiego Błota" i "Moroszka Bielawskiego Błota". Znajduje się tu ścieżka dydaktyczno-... więcej »

Wizyta w Motylarni w Karwi jest jak wejście do rajskiej dżungli. W świecie bajecznych motyli, które swobodnie latają między odwiedzającymi, możesz zachwycić się ich pięknem, zrelaksować i wy... więcej »

ul. Kopernika 29A, Karwia

Nordic Walking Karwia - Jastrzębia Góra Nordic Walking staje się coraz popularniejszy jadąc na wczasy w Karwi warto zabrać ze sobą kijki. Na terenie Karwi i Jastrzębiej Góry wytyczon... więcej »

Karwia - Jastrzębia Góra

Muzeum Motyli we Władysławowie Informacje ogólne: Prywatne Muzeum zostało otwarte we Władysławowie w 2000 roku przez Tomasza Falkiewicz. Jego siedziba znajduje się w Domu Rybaka w wieży... więcej »

ul. Gen. Hallera 19, Władysławowo

Zamek Krokowa Zamek w Krokowej (z II połowy XIV wieku, przebudowany w XVIII wieku na rezydencję i niedawno odrestaurowany) wraz z przylegającym do niego parkiem jest perełką architektoni... więcej »

ul. Zamkowa 1, Krokowa

Kaszubskie Oko Wieża widokowa znajdująca się w kompleksie "Kaszubskie Oko" to jedna z najbardziej popularnych atrakcji w Karwi. Wytrwałych turystów, którzy pokonają wszystkie schody... więcej »

84-250 Gniewino

Groty w Mechowie Jaskinia Mechowska jest jednym z najcenniejszych zabytków przyrody Pomorza Gdańskiego. Ta niewielka, sufozyjna jaskinia jest jedyną tego typu w Polsce oraz w Północn... więcej »

84-106 Mechowo

Pałac w Kłaninie Krótka historia... Pałac w Kłaninie został wybudowany w XVII stuleciu, a następnie został przebudowany w stylu eklektycznym w wieku XIX-tym. Ceglany, otynkowany budynek pa... więcej »

Kłanino

Półwysep Helski  Półwysep Helski - wąska, długa na 34 kilometry mierzeja utworzona przez płynący od wschodu wzdłuż wybrzeża prąd morski niosący piasek z dna - stanowi w... więcej »

Dębki W nadmorskim borze, niedaleko ujścia Piaśnicy do morza, kryją się domki o interesującej architekturze, między nimi budynki szachulcowe, z których jeden, z nr 86, datuje się na koniec... więcej »

Ostrowo Ostrowo - niezwykle urokliwa wieś letniskowa, położona około 3,5 km na zachód od Jastrzębiej Góry. Wieś położona jest płynącą równolegle do brzegu morskiego rzeką Czar... więcej »

Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra dzięki malowniczemu położenu na wysokim klifowy brzegu (67m n.p.m.) i rozległej bazie noclegowo-gastronomicznej przyciąga latem rzesze turystów... więcej »

Rozewie Rozewie położone jest w połowie drogi między Jastrzebią Górą a Chłapowem. Zbocze Przylądku Rozewie porasta bukowy las. Niektóre okazy buków liczą około 200 lat i osiąg... więcej »

Chłapowo Chłapowo - do niedawna wieś rybacka - z roku na rok zamienia się w malownicze letnisko. Chłapowo położone jest na wysokim klifie, tuż za dzielnicą Władysławowa - Cetniewem. Chła... więcej »

Władysławowo Władysławowo - miasto położone nad otwartym Morzem Bałtyckim pomiędzy Mierzeją Helską a Przylądkiem Rozewie. Jest to miasto  - siedziba gminy miejsko-wiejskiej, w której s... więcej »

Chałupy Chałupy to dawna osada rybacka na Półwyspie Helskim zwana kiedyś Budziszewem oraz Ceynową (od popularnych nazwisk rybaków tu zamieszkujących). Pierwsza wzmianka o Budzis... więcej »

Białogóra Białogóra to miejscowość urlopowa położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, na skraju Wierzchucińskich Błot, między Łebą a Karwią, ok 1,5 km od brzegu morskieg... więcej »

Kopalino W województwie pomorskim, pomiędzy nadmorskimi miejscowościami Karwia i Łeba, leży nieduża wieś Kopalino, oddalona od brzegu morskiego około 2 km. To miejsce, będzie idea... więcej »

Puck Puck jest kaszubskim miastem położonym nad Zatoką, którą wzięła od niego swoją nazwę. Miasto nie należy do wielkich, jednak ze względu na swoje położenie stanowi ważny punkt turystyczn... więcej »

Historia Karwia  Karwia to mała urokliwa miejscowość położona nad morzem Bałtyckim w gminie Władysławowo i województwie pomorskim. Jej niespotykane walory turystyczne od lat przyciągaj... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00