Opis

Zapraszamy na wypoczynek do obiektu Familka położonego w Karwi. Budynek zlokalizowany jest w centralnej części miasteczka, około 200 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.

W naszej ofercie znajdują się przytulne pokoje gościnne 2 i 3 osobowe z aneksami kuchennymi oraz apartament 3-5 osobowy. Urlopowiczom udostępniamy też żelazko z deską do prasowania, kuchnia ogólnodostępna z niezbędnym sprzętem. Na terenie ogrodzonej posesji przygotowaliśmy dla Państwa ogród wypoczynkowy, grill i plac zabaw dla maluchów. Goście zmotoryzowani mogą też korzystać z parkingu. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty gastronomiczne oraz ciekawe atrakcje. 

Wyposażenie

W naszej ofercie posiadamy przestronne i komfortowo urządzone pokoje gościnne 2 i 3 osobowe z aneksami kuchennymi oraz apartament 3-5 osobowy. W każdym pomieszczeniu znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. Część pokoi posiada również balkony. Na wyposażeniu jest też telewizor, podstawowe naczynia, lampka nocna i akcesoria do zabrania na plażę (koc i parawan).

Cennik

Ceny uzgadniamy telefonicznie 

Wyślij zapytanie

Pokoje FAMILKA


https://www.familkakarwi...
Pokoje FAMILKA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu karwia.info.pl

883 614 688 502 525 104
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00